رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوط: آزادگان سفیران و مبلغان عزت و آزادگی ملت ایران هستند

دسته: اخبار برگزیده , انتخاب سردبیر , سرتیتر اخبار , ویژه های خبری
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

به گزارش آذرباخیش ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوط در گفتگوی خبری آزادگی و استقامت را، ایستادگی ملتی عنوان کرد که خورشید ولایت را چراغ سعادت خویش برگزیدند  و در برابر انواع و اقسام دشمنی‌ها و توطئه‌ها سر فرود نیاوردند.

علی احمدزاده افزود: آزادگان آزمون سخت و دشواری چون تحمل درد و رنج شکنجه رژیم بعث را پشت سر گذاشتند و در قبالش سرافراز و روسفید در پیشگاه الهی حاضر خواهند شد و خانواده این عزیزان هم یعقوب وار رنج فراق را به جان خریدند و با  روی باز در روز وصال حاضرشدند.

وی گفت: قدرت و ابهت ایران وصف ناپذیر است و تک تک افراد با رفتار و گفتارشان در هر عرصه و مکان و زمان این را به جهانیان نشان دادند و لمس لحظات سخت و دشوار توسط  آزادگان با تمامی وجود،  ذره ای از  قدرت و توانایی  ایران در برابر توطئه دشمنان بود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوط در پایان با این عنوان که آزادگان سفیران و مبلغان عزت و آزادگی ملت ایران  هستند اظهار داشت: مسئولین و نسل جوان باید از تجارب ارزنده آزادگان در پیشرفت کشور عزیزمان بهره جویند چرا که در دوران ۸سال دفع مقدس و دوران اسارت با نبود امکانات کارهای بزرگی توسط این غزیزان انجام گرفته است.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:sardabirazar - 556 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۶
برچسب ها: