امام جمعه خویمسئولان هر سه قوه باید به طور جدی با فساد مبارزه کنند

دسته: اخبار برگزیده , ویژه های خبری
بدون دیدگاه
جمعه - ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
مسئولان هر سه قوه باید به طور جدی با فساد مبارزه کنند

امام جمعه شهرستان خوی در آئین وحدت بخش نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بر لزوم مبارزه مسئولان هر سه قوه با فساد تاکید کرد.

امام جمعه شهرستان خوی در آئین وحدت بخش نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بر لزوم مبارزه مسئولان هر سه قوه با فساد تاکید کرد.

 

 

به گزارش آذرباخیش ، حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی با اشاره به سخنان مهم مقام معظم رهبری در دیدار با همافران نیروی هوایی در روز ۱۹ بهمن اظهار داشت: مقام معظم رهبری موضوعات مهمی را در ارتباط با مسائل داخلی ،منطقه ای و بین المللی بیان فرمودند از جمله اینکه دشمنان از متفکر نماها، نظریه پردازان قلابی، روزنامه نگاران و قلم به مزدهای دلقک و همه امکانات فضای مجازی استفاده می کنند تا بر مردم تأثیر بگذارند .

 

 

امام جمعه خوی با تاکید بر برخورد با ظلم و فساد در میان کارگزاران حکومتی گفت: مبارزه با فساد باید شدیدتر و جدی‌تر از بقیه موارد باشد و همه مسئولان و مدیران کشور باید به این موضوع توجه کنند.

 

 

خطیب جمعه با اشاره به راه پیمایی پرشکوه ملت ایران در روز ۲۲ بهمن اظهار داشت: ملت انقلابی ،متعهد و وفادار ایران اسلامی حدود ۴ دهه است همه ساله ۲۲ بهمن در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خود یک همایش ملی و اسلامی را بنام راه پیمایی به نمایش می گذارند.

 

 

حجت الاسلام شکوری در بخش دیگر یاز سخنان خود به ضرورت ارزیابی و نقد عملکرد ۳۹ ساله گوای سه گانه نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: هر کدام از دولتها در جهت انجام وظایف و رسالتهای محوله قانونی،نـقد عملکرد قوه قضاییه و مـجلس شورای اسلامی در دوره های مختلف و ارائه یک تحلیل جامع علمی در زمینه مشکلات مربوطه،تحلیل انواع توطئه ها ،فشارها و تهدیدات استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی و مردم انقلابی ایران و بررسی علل شکست آنان در مواجه با انقلاب اسلامی،تحلیل ریزشها و رویشهای انقلاب اسلامی،ارزیابی عملکرد سیاست خارجی جمهوری اسلامی و تحلیل دقیق دو فتنه ۸۸ و ۹۶ با صحنه گردانی آمریکا و ضد انقلاب لازم و ضروری است.

 

 

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:sardabirazar - 538 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵
برچسب ها: