همزمان با سراسر کشور:مراسم روز ارتش در شهرستان خوی برگزار شد

دسته: اخبار برگزیده , انتخاب سردبیر , ویژه های خبری
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۹ فروردین ۱۳۹۷
مراسم روز ارتش در شهرستان خوی برگزار شد

همزمان با بزرگداشت روز ارتش، یگان‎های نمونه نیروهای مسلح مستقر در خوی با انجام آیین های سان و رژه، توان نظامی خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش آذرباخیش ،در این مراسم که صبح امروز همزمان با سالروز ارتش در مقابل باشگاه شهداء خوی برگزار شد ، نیروهای مستقر در میدان اعم از دلاورمردان ارتش، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی، از مقابل کلام الله مجید و تمثال های مبارک بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب رژه رفتند و بخشی از ادوات و تجهیزات خود را به نمایش گذاشتند و اقتدار خود را در حراست و حفاظت از کیان مقدس ایران نشان داده و بر پایداری بر سر آرمانهای این نظام مقدس اسلامی تاکید کردند.

 

در ابتدای این مراسم عابدی فرماندار خوی با ایراد سخنانی به نقش و اهمیت ارتش در نظام جمهوری اسلامی ایران پرداخت و افزود : رشادت های ارتش تنها مختص به تاریخی خاص نیست رشادت های هشت سال دفاع مقدس و نیز حضور در دفاع از حریم اهل بیت  تنها نمونه ای از این رشادت هاست .

 

 

ایشان در ادامه به نقش محوری ارتش در انسجام دهی به نیروها و نیز پاسداشت آرمان های انقلاب پرداختند و از کلیه پرسنل و دست اندر کاران این مراسم اظهار تشکر نمودند.

 

انتهای پیام/

 

 

 


نوشته شده توسط:sardabirazar - 538 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۶
برچسب ها: