امام جمعه خویهمه مردم ایران آسایش و امنیت خود را مدیون پاسداران و جانبازان ایثارگر هستند

دسته: اخبار برگزیده , انتخاب سردبیر , ویژه های خبری
بدون دیدگاه
جمعه - ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
همه مردم ایران آسایش و امنیت خود را مدیون پاسداران و جانبازان ایثارگر هستند

امام‌جمعه خوی گفت: همه مردم ایران آسایش و امنیت خود را مدیون پاسداران و جانبازان ایثارگر هستند که در تمامی دوره‌های پس از پیروزی در حوادث و اتفاقات به‌ویژه دفاع هشت‌ساله سینه خود را سپر کردند.

به گزارش آذرباخیش ، حجت الاسلام شکوری  با تبریک حلول ماه شعبان اظهار داشت: ارتباط با عظمت و فضایل ماه شعبان در روایات اهل بیت(ع) ،کتب ادعیه و کلام عرفا،مطالب زیادی مطرح شده و برای آن جایگاه بزرگ و پر فضیلتی در احادیث و روایات اسلامی از سوی پیشوایان دینی گزارش شده است.

 

امام‌جمعه خوی با تبریک روز سوم شعبان سالروز فرخنده میلاد سرور آزادگان تصریح کرد: در این هفته پنج مناسبت مهم و مرتبت به هم وجود دارد که عبارت‌اند از میلاد امام حسین(ع)، میلاد امام زین‌العابدین(ع)، ولادت حضرت ابوالفضل، روز پاسدار و روز جانباز که تمامی این‌ها در ارتباط با اباعبدالله الحسین(ع) و حماسه عاشورا هستند.

 

وی با اشاره به روز پاسدار و روز جانباز اظهار داشت: همه مردم ایران آسایش و امنیت خود را مدیون پاسداران و جانبازان ایثارگر هستند که در تمامی دوره های پس از پیروزی در حوادث و اتفاقات به ویژه دفاع ۸ ساله سینه خود را سپر کردند و در برابر استکبار جهانی و عوامل او ایستادگی نمودند لذا باید در برابر چنین خدمات ارزشمندی قدردان و سپاسگزار آنان باشیم.

 

 

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:sardabirazar - 538 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷
برچسب ها: