مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی:آزادگان سفیران معنوی و نماد صابران انقلابی هستند

دسته: ویژه های خبری
بدون دیدگاه
جمعه - ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
آزادگان سفیران معنوی و نماد صابران انقلابی هستند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی گفت: آزادگان در دوران اسارت با مقاومت و امروز نيز با قبول مسئوليت در صحنه های اجتماعی، سازندگی و ... سفیران معنوی انقلاب اسلامی هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی در گفت و گو با خبرنگار آذرباخیش ، ضمن گرامی‌داشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی خاطرنشان کرد: ۲۶مرداد ماه در تاریخ ایران یادآور روزی است که لحظه به لحظه اش خاطرات شیرینی است از انسان های والایی که حماسه، مقاومت و ایستادگی را به عینه به جهانیان نشان دادند و اعلام کردند که به عنوان رزمنده اسلام تربیت یافته مکتب ولایت فقیه در هشت سال دفاع مقدس هستند.

 

این مسئول افزود: آزادگان از عزت، ناموس و شرف ایران اسلامی در زندان های بعثی ها دفاع کردند و مایه افتخار و سربلندی ایران اسلامی بودند.

 

وی ابراز داشت: آنچه در زندان مخوف رژیم بعث عراق آزادگان را سرزنده نگه داشته بود ایمان راسخ به خدا و برگزاری برنامه های فرهنگی بود که باعث می شد در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادگی کنند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای آزادگان اسلام گفت: ملت ما باید همانند آزادگان صبورتر از سنگ صبور و راضی‏ترین افراد به قضای الهی باشند.

 

انتهای پیام


نوشته شده توسط:sardabirazar - 753 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲
برچسب ها: