ملت یک صدا در یوم الله ۱۳ آبان‌، تجلی شعار هیهات مناالذله

دسته: اخبار برگزیده , انتخاب سردبیر , ویژه های خبری
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۷
ملت یک صدا در یوم الله ۱۳ آبان‌، تجلی شعار هیهات مناالذله

راهپیمایی بزرگ یوم الله ۱۳ آبان صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم خصوصا دانشجویان و دانش آموزان با شعار مرگ برآمریکا- مرگ بر استکبار در شهرستان خوی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آذرباخیش ، مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان خوی صبح امروز با شرکت در تظاهرات سراسری ضداستکباری یوم الله سیزدهم آبان، خشم و انزجار از آمریکا و ایادی استکبار را با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر استکبار، مرگ بر اسرائیل و هیهات من الذله در منظر عمومی جهان به نمایش گذاشتند و وحدت و یکپارچگی خود را در حمایت از انقلاب و آرمانهای امام و شهدا و پیروی از رهبرمعظم انقلاب نشان دادند.

 

لازم به ذکر است در پایان تظاهرکنندگان با سوزاندن پرچم آمریکا و اسرائیل و قرائت قطعنامه اعلام نمودند که همواره با بصیرت در کنار امام خامنه ای مدظله در برابر فریبکاری و ظلم مستکبرین جهان به عنوان یک رسالت دینی خواهندایستاد و همواره به حمایت از مظلومان جهان و سازمانهای مردمی استکبارستیز و حافظ امنیت کشور خواهندپرداخت.

 

 

تظاهرکنندگان از مسولین خواستند با حفظ وحدت و یکپارچگی در مقابل خواسته های رئیس جمهور نامتعادل آمریکا بایستند و با اتکا به داخل و اجرای اقتصاد مقاومتی مشکلات کشور را حل نمایند.

 

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:sardabirazar - 753 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴
برچسب ها: