در گفتگو با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی عنوان شدمطابقت کیفیت آب شرب خوی در مقایسه با استاندارهای کشوری

دسته: اخبار برگزیده , انتخاب سردبیر , سلامت
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۵ دی ۱۳۹۷
مطابقت کیفیت آب شرب خوی در مقایسه با استاندارهای کشوری

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی در گفتگویی با خبرنگار سرویس سلامت پایگاه تحلیلی خبری آذرباخیش با اعلام این مطلب یادآور شد : از ابتدای امسال 7 باب مخزن ذخیره آب با حجم 34 هزار متر مکعب شستشو داده شده است .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی در گفتگویی با خبرنگار سرویس سلامت پایگاه تحلیلی خبری آذرباخیش با  اعلام این مطلب یادآور شد : از ابتدای امسال ۷ باب مخزن ذخیره آب با حجم ۳۴ هزار متر مکعب شستشو داده شده است .

 

 

ولیزاده در ادامه خاطر نشان شد: به منظور استمرار خدمات شرکت در توزیع آب سالم، ارتقای سطح بهداشتی آب و بالابردن کیفیت آب مصرفی مشترکین، ۳۴  هزار مترمکعب از مخازن ذخیره آب شهرهای خوی ، فیرورق و ایواوغلی از ابتدای سال جاری  شستشو و گندزدایی شد.

 

 

رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب خوی با اشاره به اولویت های شرکت تاکید نمود:حفظ بهداشت و کیفیت آب شرب اولویت اول شرکت آب و فاضلاب بوده و به این منظور مخازن به طور ۱۰۰ درصد شستشو و پاک سازی شده اند و وضعیت آب شرب از نظر کمی و کیفی کاملا با استاندارد‌های کشور مطابقت داشته و تمامی مراحل شستشوی مخازن و شبکه آب بر اساس دستورالعمل دفتر کنترل کیفیت و بهداشت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور صورت می گیرد.

 

 

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:sardabirazar - 753 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴
برچسب ها: