حسین عباسی فرماندار ویژه شهرستان خوی صبح امروز در گفتگو با آذرباخیش به شعار سال ” پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” از طرف مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود : این شعار چراغ راه ما مسئولان و همه ی دستگاه های اجرایی شهرستان می باشد تا موضوع تولید که یکی از مهمترین مشکلات کشور می باشد حل و فصل شود.

وی در ادامه به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان خوی اشاره کرد و افزود : علاوه بر طرح تحول سلامت که تاثیرات بسزایی در حوزه سلامت کشور و شهرستان داشت، تکمیل زیرساخت های درمان از جمله ۳ بیمارستان با ۵۰۰ تخت بیمارستانی در شهرستان خوی با سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیاردی حوزه سلامت را متحول ساخت و در شرایط کرونایی پاسخگوی نیازهای مردم نه تنها شهرستان و حتی شمال استان بودیم.

فرماندار ویژه شهرستان خوی در ادامه از واکسیناسیون ۹۵۴ نفر در سطح شهرستان خبر داد و افزود: این روال با اولویت های تعیین شده توسط وزارت بهداشت و درمان در سطح شهرستان ادامه خواهد داشت.

فرماندار و رییس شورای هماهنگی، پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان خوی با اشاره به شکننده بودن وضعیت شهرستان از نظر شرایط کرونایی اظهار داشت: مردم دستورالعمل های بهداشتی را برای رسیدن به وضعیت پایدار رعایت نمایند.

وی در ادامه به مصوبه ستاد ملی کرونا در خصوص روز طبیعت اشاره کردو افزود: طبق این مصوبه دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز ممنوع می باشد.

انتهای پیام/