محرم اکبرزاده در گفتگو با آذرباخیش اظهار داشت : هدف گذاری و ترسیم مسیر واقع بینانه، تلاش آگاهانه برای رسیدن به شاخص های ویژه در ارائه خدمات گسترده و مختلف به شهروندان می تواند ازمهمترین مولفه های ایجاد تحول در مدیریت شهری باشد .

شهردار خوی افزود: بر همین اساس و برمبنای چشم انداز پیش بینی شده در ایجاد تحولات مدیریت کلان و اتخاذ رویکرد متفاوت برای شهرداری، مدیریت هزینه و نگاه ویژه به اصول شهرسازی، تسهیل در روند قانونی خدمات و ضوابط شهرسازی و اتخاذ تدابیر متناسب برای ارتقای خدمات قابل ارائه به شهروندان طی سال های اخیر موجب شده تا در ارزیابی عملکرد شهرداری های استان از سوی استانداری آذربایجان غربی، شهرداری خوی برای چهارمین بار متوالی بعنوان شهرداری برتر انتخاب شود .

وی افزود : مولفه های مختلفی در روند ارزیابی اقدامات شهرداری های استان طبق ضوابط ضوابط کشور برای بررسی عملکرد نهادهای اداری مد نظر قرار می گیرد و شهرداری خوی توانست با همراهی و حمایت‌های شورای اسلامی شهر خوی در سال جاری نیز برای چهارمین دوره متوالی در سطح شهرداری‌های استان بعنوان شهرداری نمونه معرفی گردد .

اکبرزاده گفت : توالی چهارساله انتخاب شهرداری برتر در استان طی چهار دهه پس از انقلاب اتفاق مهم و بی نظیری است که بیانگر تلاش ارزشمند مجموعه شهری در توجه ویژه به تفکر سیستمی و تحقق اهداف سازمانی است.

انتهای پیام/