به گزارش آذرباخیش ، در این مراسم  معاون استاندار و فرماندار خوی سید محمد عابدی در سخنانی یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت : پشتیبانی از ولایت فقیه ، ادامه دادن راه شهدا و پیرو خط انقلاب وظیفه سنگینی است که شهدا بر دوش ما نهاده اند .

فرماندارخوی افزود : ما وارث خون شهدایی هستیم که از صدر اسلام تا کنون ، با ایثارگری ها و جانفشانی در مقابل فتنه های دشمنان ایستادگی و مقاومت کردند تا امروز امنیت در کشور اسلامی برقرار باشد و مقاومت ، ایستادگی و پایداری در ایران اسلامی نشان دهنده عزت و اقتداری است که شهدا برای ما به جا گذاشته اند.

وی عنوان کرد : امروز کشور ایران با اقتدار موشکی که دارد توانسته سایه تهدید را از سر ملتش بردارد که این مدیون خون شهدا و خانواده های شهدا است.

عابدی تاکید کرد : امروز ما اجازه نداریم خط شهدا و استکبار ستیزی را کمرنگ کنیم و باید با مقاومت و ایستادگی که شهدا برای ما به یادگار گذاشته اند ادامه دهنده خون شهدا باشیم.

فرماندار خوی ، بصیرت و روشنگری را لازمه جلوگیری از ترفند و حیله های دشمن دانست و تصریح کرد : امروز دشمن ترفند و حیله های جدیدی را برای ملت ایران تدارک دیده که لازمه جلوگیری از نفوذها بصیرت است تا فتنه های دشمن را شناسایی کنیم.

وی اظهار داشت : ورود از باب تعامل و نفوذ فرهنگی از فتنه هایی است که دشمن با استفاده از آن می خواهد با تعامل وحدت روحیه انقلابی ایران را از بین ببرد.

گفتنی است در این مراسم خاطره گویی ، تقدیر از خانواده شهید نعمت ورمزیاری و مداحی از برنامه هایی بود که دراین مراسم اجرا شد

 

این طرح برای ایجاد ارتباط بیشتر با خانواده شهدا به روش تجمیع مردم در درب منزل شهدا به مردم یادآوری می کند که زحمات شهدا موجب امنیت کشور هست و این شهدا هستند که آبروی کوچه ها و محلات هستند.

گفتنی است هدف از این طرح زنده نگه داشتن یاده و خاطذه شهدا و گرامیداشت یاد خانواده معزز شهداست.

 

انتهای پیام/