سجاد حسینلو رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خوی در گفت و گو با خبرنگار آذرباخیش در خصوص آتش سوزی در محل دپوی کارخانه کارتن سازی اظهار کرد: شامگاه پنجشنبه با گزارش تلفنی از طریق سامانه ۱۲۵ سازمان مبنی بر حریق بلافاصله آتش نشانان ایستگاه عملیاتی ولیعصر (عج) به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بعد از حضور آتش‌نشانان ایستگاه ولیعصر (عج) در محل حادثه با توجه به محدوده وسیع دپو و گستردگی حریق، نیروهای ایستگاه‌های رسالت و شهید حاجی قلیزاده نیز به محل حادثه فراخوانده شدند.

حسینلو تاکید کرد: در این عملیات نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی شهرداری سلماس، آتش نشانی نیروگاه سیکل ترکیبی خوی، آتش نشانی سپاه خوی و خودروی آبرسان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری خوی هم جهت کمک رسانی به روند عملیات حضور داشتند.

وی یادآور شد: در حین عملیات اطفا ۲ نفر از آتش نشانان سازمان آتش نشانی شهرداری خوی دچار مصدومیت شدند که با حضور فوریت‌های پزشکی در محل جهت سیر مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شدند که شرایط آنها خوب است و روند درمان ادامه دارد.

این عملیات با حضور ۱۱ دستگاه خودرو عملیاتی و ۲۸ نفر آتش نشان و پست‌های امدادی اداره گاز و برق و فوریت‌های پزشکی شهرستان تا ساعت ۵:۴۰ دقیقه بامداد ادامه داشت و پس از اطفای کامل حریق و ایمن سازی، محوطه به مأمورین انتظامی و مالک کارخانه تحویل داده شد.

انتهای خبر/